Bielizna termoaktywna Bodydry w ekstremalnych testach

Jeśli mieliście okazję wcześniej zapoznać się z tym jak podchodzimy do produkcji i projektowania naszej bielizny termoaktywnej, wiecie już, że nie poprzestajemy na testach laboratoryjnych. Cennym głosem są dla nas nasi mistrzowie z Teamu Bodydry, których cenne opinie wpływają na ostateczne produkty. Obiecujemy, że poświęcimy więcej miejsca na naszym blogu, abyście poznali naszych atletów, sport który ich pochłania bez reszty i nie zaszkodzi jeśli będziecie im kibicować, tak jak my. Wszystkich ich łączy jedna rzecz, niesamowita pasja i poświęcenie temu co robią. Ale, do rzeczy 😉

2300 km na motocyklu w 6 dni

Tyle właśnie trwała wyprawa ekipy Motowyprawy do Portugalii, która odbyła się na przełomie kwietnia i maja. Długi weekend majowy był pełen zwycięstwa naszych sportowców, drużyna BJJ Rio Grappling zdobyła złoto w Rzymie, Nasza mistrzyni w biegach pobiła rekordy trasy. Tym bardziej czekaliśmy na dobre wiadomości z Portugalii.

Ekipa Motowyprawy od lat zajmuje się turytyką motocyklową i przebyli setki tysiące kilometrów na drogach wielu krajów. Wiedzą dokładnie jaki sprzęt jest potrzebny, aby wyjazd był przyjemnością, nie udręką. Mieliśmy przyjemność wyposażyć członków wyprawy w naszą bieliznę motocyklową. Trasa, którą wybrali była niezwykle emocjonująca, bogata w cudowne krajobrazy, ale jednocześnie wymagająca.

portugalia

Wrażenia z użytkowania bielizny

Zestawy  termoaktywnej bielizny  motocyklowej przekazaliśmy uczestnikom z prośba o wyrażenia jak najszczerszej opinii. Przeważały stwierdzenia pt. „jak druga skóra” , idealnie odprowadza wilgoć, szybko schnie i nie trzeba  prać każdego dnia. Rozmiarówka idealnie dopasowana. kominiarki nie uciskały.

Przejeżdżając przez najwyższe pasmo gór w kontynentalnej części Portugalii czyli Serra da Estrela temperatura momentami spadała do 10 stopni C. Na nizinach wschodniej części tego kraju potrafiła wzrosnąć do 32 stopni C. Ta bielizna pozwoliła nam zapomnieć o wahaniach temperatury.

Uczestnicy zmagali się na trasie również z deszczem i silnym wiatrem. Cieszymy się, że mieli wspaniała wrażenia i niezmiernie nam miło, że mogliśmy troszeczkę przyczynić się do ich wspaniałego hobby. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, nie zawahajcie się zrobić tego na Fanpage Motowyprawy.com.pl najlepszy feedback zawsze jest z pierwszej ręki.

wyprawa do portugalii

Jakie modele bielizny wybrać na taką wyprawę?

Jeśli zastanawiacie się, jakie zestawy były w użyciu na wyprawie, prezentujemy wykorzystany zestaw w oparciu o kolekcję Bionic

Zdjęcia z wyprawy zostały udostępnione dzięki uprzejmości motowyprawy.com.pl