Termoaktywna bielizna motocyklowa – must have miłośników 2 kółek

Jazda na motocyklu to dla wielu osób znacznie więcej niż tylko metoda transportu – to prawdziwa pasja i styl życia. Pogoda może jednak popsuć przyjemność z pokonywania kolejnych kilometrów na stalowym rumaku. Chłodny wiatr, pęd powietrza i niskie temperatury otoczenia albo wysoka temperatura sprawiają, że motocykliści od dawna znajdują różne, mniej lub bardziej skuteczne rozwiązania, mające zapewnić im odrobinę komfortu podczas jazdy. Na szczęście macie nas! W Bodydry motocykliści są dla nas oczkiem w głowie.

Bielizna motocyklowa – jak działa?

Zasada działania nie różni się wcale od pozostałych kolekcji naszej bielizny. Aby zapewnić sobie dobrą ochronę przed zimnem/gorącem na motocyklu, trzeba zadbać o odpowiedni jej dobór. Kluczowe jest odpowiednie dopasowanie wersji chłodzącej lub chroniącej przed chłodem w zależności od warunków, w których podróżujemy. Bielizna motocyklowa powinna idealnie zarządzać temperaturą jednocześnie skutecznie odprowadzając wilgoć. Kolejny ważny element to zapewnienie pełnego komfortu i swobody ruchów. Takie świetne rezultaty osiągnęliśmy,  tworząc świetną dzianinę Secondskin. Udało nam się to przez połączenie dwóch różnych materiałów pozwalających zarówno kontrolować temperaturę Twojego ciała, jak i utrzymać je w suchości. Pierwsza warstwa dzianin Secondskin skutecznie odprowadza pot, natomiast druga błyskawicznie odparowuje wilgoć. W zależności od mieszaniny tkanin materiał utrzymuje ciepło lub chłodzi. Nie bez znaczenia są również wykorzystane technologie roszerzające możliwości naszej bielizny – nanosrebro, który już pisaliśmy, kanaliki powietrzne, body mapping, płaskie szwy i wiele innych.
bodydry bionic

Naszym faworytem jest doskonała kolekcja bielizny Bodydry Bionic. Została zaprojektowana z wysokiej jakości tkanin Secondskin Compress, które dzięki kompresji sprawiają, iż mięśnie osiągają więcej. Dzianina poprawia krążenie krwi oraz doprowadzanie tlenu do mięśni.

Ochrona przed zimnem to rozwiązanie, które szczególnie przypadnie do gustu osobom, które nie odstawiają zimą motocykla do garażu. Jednak nawet w sezonie jesiennym czy wiosennym, gdy ściągacze i cruisery tłumnie wyjeżdżają na ulice, nasza bielizna termoaktywna dla motocyklistów będzie przydatnym elementem wyposażenia.

Przy dużej prędkości jazdy i pędzie powietrza temperatura odczuwalna może spadać nawet o kilkanaście stopni Celsjusza, narażając motocyklistę na przemarznięcie nawet w słoneczny dzień. Nieprzewidziane opady deszczu, wiosenne burze, poranne przymrozki – w każdej z takich sytuacji warto mieć na sobie bieliznę, która sprawi, że jazda jednośladem i będzie przyjemna, i bezpieczna.

bielizna termoaktywna dla motocyklistów

Bielizna termoaktywna Bodydry jest testowana przez zawodowych sportowców w różnych warunkach. To właśnie w tej bieliźnie ćwiczy na co dzień Łukasz Kurowski Qurak. Zobaczcie zresztą sami co mówi:

BodyDry, tak samo jak ja nigdy nie idzie na kompromis, a technologia „drugiej skóry” działa fantastycznie.

Bielizna motocyklowa – idealne rozwiązanie na każde warunki

bielizna termoaktywna z nanosrebremNa nadchodzące gorące okresy rekomendujemy świetną kolekcję Bodydry Corsair, która jest najbardziej komfortowa, ze wszystkich naszych kolekcji. Wykonana jest z tkanin Secondskin Soft, cechujących się niezwykłą delikatnością i gładkością, a jednocześnie dających wszystko, czego oczekujesz od odzieży sportowej – błyskawiczne odprowadzanie wilgoci, oddychalność i wygoda. Nie dajcie się zwieść pozorom, myśląc, że ta bielizna świetnie sprawdza się tylko w ekstremalnych sytuacjach, a na co dzień zadowolicie się zwykłym ubraniem. Każdy, kto przejeździł wiele kilometrów zdaje sobie sprawę z tego jak ważne są błahe z pozoru detale. Nasza bielizna motocyklowa nie zawiedzie Cię podczas długiego Enduro, wymagającego FMX, wyścigów na torze i codziennej jazdy. Przecież liczy się komfort, bez względu na to cel Waszej podróży! Sprawdź wszystkie nasze rekomendacje dla sportów motocyklowych>>

 

bielizna motocyklowa