Wspieramy STS Biegaton!

Od samego początku naszej marki, staramy się wspierać inicjatywy zgodne z ideami naszej marki — prowadzenie aktywności na świeżym powietrzu, przekraczanie barier i osiąganie nowych szczytów możliwości. Takie przesłanie niesie Biegaton — Leśna Szarańcza – wydarzenie, którego po raz kolejny mieliśmy przyjemność być sponsorem.

BODYDRY na Festiwalu Rajzefiber

W tym roku po raz kolejny we współpracy ze Stowarzyszeniem Turystyczno-Sportowym Biegaton współorganizowaliśmy Mikołowski Festiwalu Rajzefiber. Tegoroczna edycja trwała 3 dni (12-14 kwietnia) i obejmowała swoim zakresem przede wszystkim tematykę podróżniczą. Pierwsze dwa dni festiwalu przebiegły pod znakiem prelekcji wybitnych specjalistów i interesujących postaci ze świata literatury podróżniczej. Wydarzenie zwieńczyło IV GP Biegatonu – Leśna Szarańcza. Zawody odbyły się w Łaziskach Górnych na terytorium pięknego lasu. Wyłoniono laureatów w aż 7 kategoriach: bieg 6km, marsz NW6, bieg 12km, bieg 18km, marsz NW12, dzieci 6km i dzieci 12km. Wygrani zostali wyróżnieni wyjątkowymi upominkami ufundowanymi m.in. przez BODYDRY – były to wybrane przez nas najlepsze ubrania termoaktywne, a także 6 bonów o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie.

uczestnicy biegatonu

Z laboratorium w plener

Tego typu przedsięwzięcia traktujemy nie tylko jako doskonałą okazję, aby wypromować naszą markę – naszym głównym celem jest pokazanie Wam produktów BODYDRY. Do tworzenia naszych projektów inspiruje nas życie i co najważniejsze, Wy, w tym Wasze opinie i sugestie. Nasza bielizna termoaktywna zawsze była testowana w trudnych warunkach, dlatego, że to właśnie do nich została stworzona!

gp biegaton

Razem rozwijamy swoje możliwości

Chcemy być blisko Was. Nasza filozofia od lat opiera się na tym, aby tworzyć produkty, które maksymalnie spełnią Wasze oczekiwania. Stawiamy na oddychalność, wygodę,  zdrowie i autentyczną pasję do sportu. Właśnie ona sprawia, że miłośnicy aktywności fizycznej, tacy jak uczestnicy IV GP Biegaton z uśmiechem na twarzy przystępują do każdego kolejnego biegu. Chcemy dostarczyć Wam narzędzia, które pomogą Wam pobijać swoje rekordy, zwiększać wytrzymałość i sprawiać, że sport będzie przyjemnością, a nie udręką. Spotkania na wydarzeniach takich jak IV GP Biegaton – Leśna Szarańcza są dla nas idealną okazją do obserwacji Waszych poczynań i impulsem do namysłu nad kolejnymi udoskonaleniami naszych produktów.

meta sts biegaton

Liczymy na to, że nasz udział w tak fantastycznych wydarzeniach zachęcą Was do podejmowania nowych wyzwań! Mamy również nadzieję, że zobaczymy się już za rok – wszyscy od stóp do głów ubrani w BODYDRY 🙂