Jaką odzież termoaktywną dla kobiet wybrać?

BODYDRY to marka kierowana do miłośników sportów ekstremalnych i wszelkich aktywności outdoorowych. Nasza bielizna znajduje zastosowanie wśród w takich dyscyplinach jak jazda na motorze, wspinaczka wysokogórska, alpinizm, czy spadochroniarstwo. Nie oznacza to jednak, że jej zastosowanie jest zawężone jedynie do tej grupy odbiorców. BODYDRY świetnie sprawdzi się również w przypadku lżejszych aktywności, takich jak np. jogging, fitness, czy joga. Nasza odzież rekomendowana jest wszystkim miłośnikom ruchu, bez względu na płeć. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty dla mężczyzn, jak i odzież termoaktywna dla kobiet. Czym kierować się przy wyborze modelu dla siebie?

Elastyczność

Wiemy, jak ważna jest dla kobiet swoboda podczas treningu, dlatego nasza bielizna została uszyta z materiałów maksymalnie elastycznych, ale z drugiej strony takich, które nie uciskają ciała. Wykończenie ściągaczy elastyczną przędzą sprawia, że bielizna BODYDRY chroni przed otarciami skóry i dba o prawidłowe krążenie krwi.

Krój podkreślający sylwetkę

Walory estetyczne są dla kobiet często priorytetem. Dzięki technologii 3D (rozciągliwości tkaniny we wszystkich kierunkach), można osiągnąć efekt idealnie podkreślonej kobiecej sylwetki. Każdy typ figury może wybrać naszą bieliznę, bez obaw, że ciało ulegnie deformacji.

Oddychalność

Podstawowa cecha, którą powinna posiadać każda prawdziwa bielizna termoaktywna. Nasza odzież oczywiście spełnia ten warunek dzięki dwuwarstwowej konstrukcji opartej na połączeniu polipropylenu z poliamidem.

Hipoalergiczność

Z naszego doświadczenia wiemy, że kobiety przykładają wagę do tego, aby bielizna gwarantowała możliwie jak największą higienę i komfort podczas aktywności. BODYDRY do walki z niepożądanymi bakteriami i mikroorganizmami odpowiedzialnymi za nieprzyjemny zapach, wykorzystuje jony srebra.

Kontrola wilgoci

Bielizna BODYDRY na bieżąco odprowadza wilgoć z miejsc, które są narażone na zwiększoną emisję potu. Funkcjonalność ta sprawia, że spotęgowany jest zarówno komfort jak i wydajność podczas nawet najbardziej intensywnego treningu.

Modny design

Nasza wiedza, umiejętności i szerokie możliwości w tworzeniu bielizny termoaktywnej pozwoliły nam stworzyć odzież o estetycznej, nowoczesnej i modnej formie. Te zalety z pewnością zostaną docenione przez kobiety, które cenią sobie modny wygląd na siłowni, spacerze, czy podczas wędrówki po górach.

BODYDRY dysponuje sporym wyborem produktów dla kobiet. Począwszy od legginsów, przez koszulki, t-shirty, aż po doskonale skrojone biustonosze. Nasze kolekcje podzielone są również ze względu na pory roku, co znacznie ułatwia selekcję. Ponadto co sezon znajdziesz u nas odzież w nowej, szerokiej gamie kolorystycznej.