Bielizna techniczna – BODYDRY dla zawodów podwyższonego ryzyka

Każda praca wymaga innego rodzaju uniformu. Są zawody, w których odzież odgrywa szczególnie kluczową rolę i ma duży wpływ na komfort oraz wydajność pracowników. Doskonale wiedzą o tym pracownicy branży budowlanej, służb mundurowych czy mechanicy przemysłowi. Odzież BODYDRY ze względu na szereg właściwości poprawiających wygodę i efektywność użytkownika znalazła swoje zastosowanie właśnie wśród zawodów podwyższonego ryzyka.

Bielizna techniczna BODYDRY — dla kogo?

BODYDRY specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej na zamówienie. Dedykowana jest firmom, które kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę swoich pracowników. Bielizna robocza polecana jest głównie zawodom, które narażone są na zmienne warunki atmosferyczne i pracę opartą na wytężonym wysiłku fizycznym, takich jak robotnicy, budowlańcy czy mechanicy. Dobrej jakości odzież techniczna to także podstawa w pracy z materiałami łatwopalnymi. Ze specjalistycznej odzieży roboczej z powodzeniem korzystają także służby państwowe, leśniczy oraz wędkarze. W przypadku tych ostatnich, warto wspomnieć o bieliźnie antykleszczowej i antykomarowej wzbogaconej o specyfik, który odstrasza owady.

Właściwości bielizny roboczej BODYDRY

BODYDRY to wyselekcjonowane produkty oparte na wybranych technologiach i funkcjonalnościach, które spisują się wzorowo podczas wymagających fizycznie prac. Do podstawowych zalet termoaktywnej bielizny technicznej należy oddychalność i termoregulacja, którą gwarantują specjalistyczne materiały i dwuwarstwowa konstrukcja. Odzież techniczna BODYDRY dopasowuje się do aktualnego trybu pracy i zapewnia optymalną temperaturę ciała w danym momencie. Wykonana jest z materiału bezuciskowego i posiada płaskie szwy, co znacznie zwiększa wygodę i swobodę ruchów. BODYDRY stosuje także technologię jonów srebra ograniczających rozwój bakterii powstających na skórze. 

Rosnąca efektywność i chęć osiągania coraz lepszych wyników to nie tylko domena sportowców. Nieodpowiednio dobrana odzież robocza może uprzykrzyć pracę nawet najbardziej ambitnemu pracownikowi. BODYDRY to gwarancja bezpieczeństwa, funkcjonalności i wygody, które docenią pracownicy Twojej firmy.