Sezon narciarski. Od czego rozpocząć przygotowania?

Jak to mówią: “nie sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika”. Technika i przygotowanie to jedno, a skompletowanie właściwego sprzętu to drugie. Dobrej jakości ekwipunek pozwala na wykorzystanie 200% umiejętności i techniki. Zakup odpowiedniej odzieży powinien być więc przemyślany, a wybór nieprzypadkowy. O kompletowaniu narciarskiego ekwipunku warto zatem zacząć myśleć już teraz, zanim półki sklepowe zaczną uginać się od kolorowych, często słabej jakości produktów, udających specjalistyczną odzież, dezorientując w ten sposób wielu pasjonatów białego szaleństwa.

Jakość od podszewki

Odzież narciarska obejmuje nie tylko okrycia wierzchnie, ale przede wszystkim to, co znajduje się najbliżej ciała – bieliznę. Bielizna termoaktywna BODYDRY powstała z myślą o narciarzach i alpinistach. Pomysły na pierwsze projekty naszej odzieży zrodziły się właśnie w górach i właśnie tam była ona najczęściej testowana i pod tym kątem udoskonalana.

Po pierwsze plan

Wybierając odzież na narty, warto kierować się nie tylko walorami estetycznymi, ale także zagłębić się bardziej w temat ich funkcjonalności. Na początku należy zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od odzieży oraz jakie cechy mogą wyjątkowo przydać się na stoku i zdać egzamin nawet w ekstremalnych warunkach. Jakie cechy powinna więc spełniać dobra odzież termoaktywna?

Po drugie selekcja

Wybierając odzież termoaktywną na narty, należy odrzucić wszelkie produkty z kategorii zimnych lub umiarkowanie ciepłych. Wybór należy ograniczyć jedynie do kategorii produktów grzejących – K2 lub Mount Everest. Kolejne kroki powinny być podyktowane Twoim gustem i dodatkowymi preferencjami, np. co do kroju i koloru. 

Po trzecie zakup

Nasze produkty wzbogacone zostały o specjalne technologie, które sprawiają, że sezon narciarski upływa jeszcze przyjemniej i bez obaw o dyskomfort. Odzież BODYDRY wzbogacona jest o antybakteryjne jony srebra, które pomagają długo zachować komfort i higienę. Kroje są maksymalnie komfortowe – uszyte ze spacjalnego, bezuciskowego materiału z elastycznej przędzy. Ponadto, posiadają płaskie szwy, które minimalizują wszelkie otarcia. 

BODYDRY to bielizna narciarska z prawdziwego zdarzenia. Znajdziesz ją w naszym sklepie internetowym lub w sklepach partnerskich. Serdecznie zapraszamy także do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w wybraniu odpowiedniego modelu.