DHAULAGIRI na jesień i wiosnę, czyli praktyczna koszulka termoaktywna z kominiarką

Jesień zaskoczyła sportowców! Nowy sezon w świecie freaków motorowych wiąże się ze zmianą sprzętu, stroju, a nawet środka lokomocji. Kto z Was żegna się z motorem do następnej wiosny i zaciera łapki na szusowanie po śnieżnym bezkresie górskich szlaków? Mamy dla Was coś, co zapewne umili Wam oczekiwanie na debiut na stoku. BODYDRY przygotowało nowość — wyjątkowo praktyczną i uniwersalną kolekcję bielizny termoaktywnej, która z pewnością zainteresuje niejednego z Was.

Kilka słów o DHAULAGIRI

DHAULAGIRI to kolekcja składająca się z pięciu elementów – krótkich bokserek, długich getrów oraz koszulek z długim rękawem w trzech fasonach: standardowym, z bandaną i z kominiarką. Design kolekcji to nowoczesna wariacja na temat tradycyjnego wzoru moro. Militarny deseń w szarym odcieniu wzbogaciliśmy o zróżnicowane struktury i dzianiny oparte na Body Mappingu — termoaktywnej mapie ciała. Produkty DHAULAGIRI należą do kategorii “Optimal”, czyli bielizny, która utrzymuje optymalną temperaturę. Dzięki temu świetnie sprawdzą się podczas chłodniejszego lata, okresów przejściowych (jesień, wiosna) oraz zimą pod kombinezon. Zastosowanie DHAULAGIRI jest bardzo szerokie. Szczególnie polecamy ją miłośnikom sportów rowerowych, wspinaczki, trekingu, militariów czy nordic walkingu.

Zalety DHAULAGIRI

  • Dwuwarstwowa struktura — połączenie polipropylenu i poliamidu gwarantuje doskonałą wentylację i błyskawiczne odprowadzanie wilgoci ze skóry, sprawiając, że pozostaje ona sucha nawet podczas ekstremalnego wysiłku.
  • Krój zapewniający swobodę ruchów — zastosowane przez nas płaskie szwy oraz bezuciskowe ściągacze zapewniają najwyższy poziom komfortu i swobodę ruchów.
  • Hipoalergiczność i antybakteryjność — obecność jonów srebra oraz zastosowanie włókna PP minimalizuje możliwość pojawienia się odczynów alergicznych.
  • Modny design — wzór moro i wyraziste, kolorowe wstawki z pewnością znajdą swoich zwolenników wśród tych z Was, którzy wysoko cenią sobie modny wygląd w trakcie uprawiania sportu. 
  • Otwory na palce — stanowią bardzo funkcjonalny detal, który zapobiega stratom ciepła. 
  • Koszulka termoaktywna DHAULAGIRI z bandaną lub kominiarką — wbudowaliśmy te elementy do koszulki z myślą o tych z Was, którym zdarza się zapomnieć spakować ich do plecaka przed wyjściem z domu. 

Wszystkie nazwy naszych kolekcji zaczerpnięte zostały z określeń masywów górskich. DHAULAGIRI nawiązuje do trasy trekkingowej wokół Białej Góry, która uważana jest za jedną z najtrudniejszych na świecie. Zainspirowani tym szlakiem, stworzyliśmy nasz nowy projekt — komplet bielizny dla najbardziej wymagających. Zapraszamy do testowania!