BODYDRY partnerem technicznym Polskiego Związku Biathlonu

Miło nam poinformować Was, że właśnie podjęliśmy współpracę z Polskim Związkiem Biathlonu. Zostaliśmy oficjalnym partnerem technicznym Reprezentacji Polski w biathlonie i będziemy zaopatrywać zawodników w naszą bieliznę termoaktywną w sezonie 2019/2020, m.in. w trakcie trwających już rozgrywek Pucharu Świata.

Puchar Świata w biathlonie

Pierwsze rozgrywki w ramach Pucharu Świata rozpoczęły się w Ostersund 28 listopada, a ich finał odbędzie się 22 marca w Oslo. W tym roku o medale zawalczy kadra seniorek w składzie: Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk, Kinga Zbylut, Anna Mąka, Karolina Pitoń, Kamila Cichoń oraz kadra seniorów w składzie: Grzegorz Guzik, Mateusz Janik, Łukasz Szczurek, Andrzej Nędza-Kubiniec, Tomasz Jakieła, Marcin Szwajonos i Tadeusz Nędza-Kubiniec. W roli trenera kadry kobiet debiutuje w tym roku Michael Greis, natomiast trenerem seniorów został Adam Kołodziejczyk.

Najlepsi wybierają BODYDRY

W naszą bieliznę termoaktywną zaopatrzeni zostali zarówno panowie, jak i panie. W zależności od osobistych preferencji zawodnicy wybrali dla siebie koszulki z krótkim lub długim rękawem, koszulki z kominiarką i getry. Kadra zdecydowała się na wybór m.in. takich modeli jak DHAULAGIRI i GASHERBRUM, czyli kolekcji, które najlepiej sprawdzają się w trakcie bardzo intensywnej aktywności. Charakteryzuje je oczywiście doskonała wentylacja, gwarancja wysokiego poziomu higieny, komfortu oraz swobody ruchów.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za wyniki Reprezentacji. Liczymy na to, że wraz ze świetnym przygotowaniem i umiejętnościami, nasze produkty przyczynią się do sukcesów drużynowych i indywidualnych. Zachęcamy do kibicowania naszym rodakom przed telewizorami, bądź śledzenia na bieżąco relacji z rozgrywek na fanpage’u PZ Biathlon i BODYDRY. Co prawda podczas samych zawodów, nasza bielizna nie będzie widoczna, to Biathloniści bardzo chętnie zaprezentowali się w niej podczas sesji zdjęciowej w ramach naszej współpracy. Serdecznie zapraszamy do oglądania jej efektów.