Kominy i maseczki bakteriostatyczne

Jedyna maseczka, jakiej potrzebujesz.

Projektując naszą nową odzież ochronną zadbaliśmy o to, by optymalnie połączyć kwestie wygody i ochrony. Zarówno zastosowany materiał, jak i technika szycia pozwoliły na sprawne połączenie obu tych niezwykle ważnych kwestii.

Twoja druga skóra

Do produkcji użyliśmy materiału MERYL® SKINLIFE FORCE 2.0, którego włókna zawierają dodatkowe jony srebra, zapewniające maksimum ochrony przed bakteriami, które mogłyby rozwijać się w maseczkach. To ważne: dotykamy swojej twarzy średnio co 3 minuty, przenosząc na twarz bakterie i zarazki. Nasze maski w odróżnieniu od standardowych oferują ochronę, redukującą przenoszenie bakterii.

Maseczki i kominy konstruowane przy pomocy MERYL® SKINLIFE FORCE 2.0 nie muszą być prane po każdym użyciu – jony srebra wpływają aktywnie i długotrwale na materiał, przy okazji niwelując brzydkie aromaty, które mogłyby powstać przy aktywnym użyciu maseczki.

Wielokrotny użytek
POLIAMID wydłuża okres użytkowania produktu
Termoaktywność
Miks rozwiązań termoregulujących to komfort w każdej pogodzie
Wygoda 
Specjalne dopasowanie przy uszach zapewnia wygodę
Komfort oddychania i brak podrażnień 
Wielowarstwowa struktura zapewnia swobodny dostęp powietrza

Ciesz się sportem.
Bez ograniczeń.

Dwuwarstwowa, termoaktywna struktura sprawia, że maseczki stanowią świetny dodatek niezależnie od warunków pogodowych. Co więcej, można je stosować wielokrotnie, bez obawy o zdrowie. Wewnętrzna warstwa antyalergiczna (zastosowaliśmy w niej POLIPROPYLEN) nie powoduje podrażnień. Cechuje się dużą wytrzymałością, dlatego nie musisz bać się o to, że przypadkowo ją uszkodzisz.

Weź głęboki wdech

W warstwie zewnętrznej znajdują się mikrowłókna poliamidowe, wzbogacone formułą Biocote. Dzięki zastosowanym technologiom, warstwa zewnętrzna przez cały czas pracuje nad zmniejszaniem ilości bakterii w produkcie.

Perfekcyjna kombinacja

Sprawne połączenie obu warstw pozwala na najlepsze efekty: łączymy ochronę i wygodę.  Tkanina jest antyalergiczna i hydrofobowa – nie daje bakteriom przestrzeni do rozwoju, zapewniając doskonałą wentylację.

Antybakteryjna
formuła Biocote
Niszczenie drobnoustrojów
Stałe działanie
Minimalizacja ryzyka zakażenia