Anti-Odor

Nikt nie lubi rezygnować z treningu wtedy, kiedy jeszcze nie brakuje nam sił i jesteśmy gotowi na wykonanie kolejnej serii ćwiczeń lub pokonanie jeszcze większego dystansu na rowerze. Zdarza się, że w trakcie wysiłku zaczyna towarzyszyć nam nieprzyjemny zapach i to właśnie on demotywuje najbardziej — odwraca uwagę od techniki oraz zmniejsza chęć do kontynuacji ćwiczeń. Istnieją rozwiązania technologiczne, które pomagają wyeliminować ten problem. Jest nim np. system Anti-Odor, który z powodzeniem stosujemy w naszych produktach.

Kontrola zapachu

BODYDRY wykorzystuje szereg technologii, które kompleksowo dbają o komfort użytkownika. Rozwiązania, które stosujemy, mają na celu podnieść na najwyższy poziom takie parametry, jak: stopień wentylacji, termoaktywność, wygodny krój czy dobry skład. To połączenie najbardziej zaawansowanych technologii w naszej bieliźnie, pozwala uzyskać maksymalną satysfakcję z uprawiania sportu i osiągania coraz lepszych wyników.

Stop nieprzyjemnym zapachom

Powodów, dla których może nam towarzyszyć nieprzyjemny zapach, wydzielany przez nasze ciało, jest wiele. Jednak przyczyn jego powstawania możemy szukać także w jakości wykonania odzieży sportowej. Tkaniny drugiego gatunku wzmagają proces namnażania się niepożądanych bakterii, które wydzielają nieprzyjemną woń, a my czujemy się nieświeżo. BODYDRY, do produkcji bielizny, stosuje wysokiej jakości mieszanki przędz, dzięki którym zachowany jest naturalny proces wentylacji skóry.

BODYDRY vs mikroby

Bielizna termoaktywna BODYDRY, nawet pomimo intensywnego użytkowania sprawia, że wydzielamy znacznie mniej przykrych zapachów w porównaniu do zwykłej bielizny. Zastosowana technologia Anti-Odor zapobiega rozwojowi mikrobów, które odpowiedzialne są za nieprzyjemną woń.

Atuty:

  • Eliminacja przykrych zapachów
  • Możliwość zachowania świeżości nawet przy bardzo męczącym treningu
  • Najwyższy poziom higieny
  • Tkaniny przyjazne skórze