Anti Stuffing Place

Spodnie to element każdej garderoby damskiej i męskiej. Często zdarza się, że już po kilku dniach noszenia w okolicy kolan nieestetycznie sterczy nadmiar materiału. To częste zjawisko — tkanina, z której uszyte są spodnie, bardzo aktywnie pracuje w trakcie noszenia (podczas siadania, zginania kolan, chodzenia). Niestety wypchane kolana nie wrócą do dawnego kształtu. Aby zapobiec takim problemom, nasze produkty zostały wzbogacone o nowoczesną technologię Anti Stuffing Place – system zapobiegający wypychaniu się nogawek na kolanach w spodniach.

Zapobiegaj z Anti Stuffing Place

W technologii Anti Stuffing Place najważniejszy jest skład materiału, z którego stworzony jest produkt — dzięki niemu równomiernie dopasowuje się do ciała oraz błyskawicznie wysycha. Dodatkowo aktywne strefy o maksymalnej oddychalności i zwiększonej elastyczności zapewniają maksymalną świeżość i wygodę.

Wyglądaj dobrze!

Technologia Anti Stuffing Place to gwarancja trwałości podczas intensywnej aktywności fizycznej i nie tylko. Bielizna z systemem zapobiegania wypychania nogawek na kolanach, powoduje, że możesz cieszyć się wytrzymałym i funkcjonalnym produktem przez znacznie dłuższy czas.

Atuty:

  • Zapobiega wypychaniu się nogawek na kolanach w spodniach
  • Zwiększa komfort użytkownika
  • Lepszy wygląd