Cool Dry

Odzież z technologią Cool Dry gwarantuje wysoki poziom komfortu oraz doskonałe właściwości termoaktywne. Włókna, z których wykonano produkt, odprowadzają wilgoć na zewnątrz tkaniny, co pozwala zapobiec nadmiernemu gromadzeniu się potu na powierzchni skóry, zwiększając wygodę w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu możemy czuć się świeżo przez cały czas.

Naturalna innowacja

Nadmierne pocenie się potrafi uprzykrzyć życie każdemu. Wprawia w zakłopotanie również podczas aktywności fizycznej, co dla wielu jest niehigieniczne i uciążliwe. Materiał wykonany w technologii Cool Dry jest oddychający – odprowadza nadmiar potu i zapewnia suchość ciała przez długi czas. Co więcej, nadaje się do znakowania technologią sublimacji.

Zwiększ swoją efektywność

Złap oddech i poczuj świeżość. Cool Dry podnosi wydajność w trakcie treningu, pracując zgodnie z rytmem Twojego ciała i zachodzącymi w nim procesami. Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki na lepsze, powinieneś skorzystać z odzieży, która nie ogranicza ruchów i pozwala na komfortowe wykonywanie wszelkich aktywności. Produkty, które wykonano przy użyciu technologii Cool Dry utrzymują optymalną temperaturę ciała, a sam materiał jest szybkoschnący. Taki rodzaj odzieży nadaje się również do codziennego użytku.

Dołącz do grona profesjonalistów

Decydując się na zakup odzieży z technologią Cool Dry dołączasz do grona profesjonalistów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i niezawodność w każdych warunkach. Najwyższej jakości ubrania idealnie dopasują się do Twojego ciała, byś mógł w pełni oddać się aktywności, nie martwiąc się o ślady potu!

Atuty:

  • Kontrola poziomu wilgoci
  • Regulacja temperatury ciała
  • Wspiera zwiększanie wydajności