Dryarn

Przędze Dryarn są liderem wśród włókien pod względem wagi oraz komfortu użytkowania. Zostały stworzone z myślą o osobach, które uprawiają sport wyczynowy i potrzebują silnego wsparcia przy zwiększaniu swoich osiągnięć.

Szeroki wachlarz zastosowań

Jedni wolą biegać, a inni cenią sobie czas spędzony podczas żeglugi lub na wspinaczce wysokogórskiej. Dla odzieży wykonanej z włókna Dryarn to żaden problem! To wszystko za sprawą wysokiej jakości przędzy, która sprawdzi się w każdych warunkach. Jest ona nie tylko lekka, ale również przewiewna. Charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia oraz niskim poziomem wchłaniania wilgoci. Podczas lekkich aktywności sportowych, Dryarn kontroluje przepływ potu, aby utrzymać równowagę ciała i suchość skóry. W przypadku większego wysiłku fizycznego, przenosi pot ze skóry na powierzchnię włókna i dalej na zewnątrz tkaniny. Robi to szybko i skutecznie.

Lżejsze od innych

Cechą charakterystyczną włókien Dryarn jest ich niska masa własna. Ważą o jedną trzecią mniej niż ten sam model odzieży ale wykonany, na przykład, z wełny. Odzież, która powstała przy wykorzystaniu przędzy Dryarn jest niezwykle lekka i zachowuje doskonały poziom izolacji termicznej, co sprzyja uprawianiu sportów ekstremalnych, ponieważ nie spowalnia ruchów naszego ciała. Co więcej, nosząc ubrania z przędzy Dryarn możemy zapomnieć o ubieraniu się na cebulkę.

Optymalna temperatura

Zastosowanie włókien Dryarn pozwoliło na osiągnięcie stabilności w zakresie termoregulacji. Przędza gwarantuje optymalną temperaturę ciała, tym samym chroniąc nas przed nadmiernym zimnem lub ciepłem. Jej ,,oddychające” właściwości pozwalają na utrzymanie odpowiedniej higieny oraz prawidłowych procesów w zakresie potliwości ciała, nie blokując przy tym żadnego naturalnego cyklu.

Atuty:

  • Termoregulacja
  • Najlżejsza z wszystkich tkanin
  • Nie zatrzymuje wilgoci
  • Materiał szybkoschnący