Emana

Emana jest inteligentnym rodzajem przędzy poliamidowej, która wykorzystuje ciepło wytwarzane przez ciało, aby poprawić kondycję skóry, a także nasze samopoczucie. Włókno to posiada wiele zalet oraz korzyści, dzięki czemu stale powiększa grono swoich zwolenników.

Dla perfekcyjnej skóry

Przędza Emana została stworzona dla wszystkich, którzy wkładają dużo pracy w to, by ich ciało i skóra były w świetnej kondycji. Produkty wyprodukowane z tego włókna posiadają wiele nieocenionych zalet oraz właściwości, takich jak zmniejszanie widoczności cellulitu, czy też poprawa jędrności skóry. Dla wielu kobiet noszenie par jeansów, które sprawią, że ich skóra będzie wyglądała na zdrowszą i młodszą jest marzeniem. Teraz łatwo można je spełnić — nabywając spodnie zawierające ten specjalny rodzaj włókna.

W zdrowym ciele…

Włókno Emana generuje ogrom korzyści dla całego ciała — począwszy od poprawy elastyczności skóry, aż po wygodę noszenia. Nie dość, że ta przędza jest niezwykle bezpieczna dla zdrowia, to jeszcze przynosi pozytywne efekty użytkowania, które każdemu przypadną do gustu. Uwaga jest jedna: aby cieszyć się efektami, zauważalnymi na skórze, taką odzież należy nosić przynajmniej 6 godzin dziennie przez pełny miesiąc.

Dla zmęczonych mięśni

Produkty wykonane z przędzy Emana sprawdzą się również u osób aktywnych fizycznie, które docenią zbawienne działanie włókien po każdym treningu — ich zadaniem jest zmniejszenie zmęczenia mięśni, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu ich wydajności podczas aktywności fizycznej. Co więcej, ich zaletą jest pomoc w przyspieszeniu regeneracji mięśni.

Atuty:

  • Poprawia jędrność skóry
  • Redukuje widoczność cellulitu
  • Przyspiesza regenerację mięśni
  • Redukuje zmęczenie mięśni