Kanaliki powietrza

Bielizna termoaktywna BODYDRY została wyposażona w system kanalików powietrznych, które bezustannie odprowadzają powietrze wraz z wilgocią na zewnątrz. Pozwala to zapobiec nadmiernemu gromadzeniu potu na powierzchni skóry, co w efekcie zwiększa zarówno komfort użytkowania, jak i wydajność użytkownika.. Zapewnienie prawidłowej cyrkulacji powietrza to podstawa w projektowaniu bielizny termoaktywnej. Gwarantuje świeżość i higienę, którą doceniają sportowcy.

W zgodzie z naturą

Pocenie się jest naturalnym procesem zachodzącym w organizmie podczas wysiłku — bywa jednak uciążliwe i niehigieniczne. Aby pozwolić skórze oddychać i nie blokować jej naturalnych procesów, należy stosować tylko tkaniny do tego przeznaczone. Technologia kanalików powietrznych, zawarta w ubraniach BODYDRY, działa w całkowitej zgodzie z ciałem oraz jego czynnościami fizjologicznymi.

Naturalna świeżość

Kolejna warstwa materiału na ciele w sytuacji, kiedy chcesz czuć się swobodnie, powinna spełniać pewne kryteria. Musi być maksymalnie funkcjonalna, ale z drugiej strony jak najmniej odczuwalna. Ciało ubrane w bieliznę BODYDRY podczas wysiłku zachowuje się całkowicie naturalnie, dzięki temu, że odprowadzanie potu nie jest zablokowane. Nasza bielizna zapewnia odpowiedni przewiew i sprawia, że nie musisz się martwić o to, że przez nagromadzoną między skórą a materiałem wilgoć, przyklei się do ciała. Kanaliki pracują bezustannie, co zapewnia stałą świeżość i higienę.

Złap oddech

Mokre ubranie potrafi uprzykrzyć każdy trening. Jeśli chcesz osiągać coraz lepsze wyniki, to powinieneś zdecydować się na odzież, która Ci to umożliwi. BODYDRY podnosi wydajność podczas treningu, nie tylko ze względu na komfort i poczucie świeżość, ale także fakt, iż pracuje zgodnie z rytmem Twojego ciała i jego naturalnych procesów. Bielizna BODYDRY zdecydowanie zwiększa efektywność sportowców, zapewniając bezustanną cyrkulację powietrza między skórą a środowiskiem zewnętrznym. Zapobiega także „przyklejaniu” się skóry do materiału i zwiększa wydajność użytkownika.

Atuty

  • Zapewnia bezustanną cyrkulację powietrza między skórą a środowiskiem zewnętrznym
  • Zapobiega „przyklejaniu” się skóry do materiału
  • Zwiększa wydajność użytkownika