Laria

Laria jest przędzą, która znalazła swoje zastosowanie nie tylko w procesie produkcji odzieży sportowej, ale także innych elementów garderoby, np. pończoch. Została doceniona przez producentów za wiele cennych właściwości.

W zgodzie z naturą

Laria jest przędzą inspirowaną otaczającym nas środowiskiem naturalnym. Zaprojektowano ją w taki sposób, by móc chronić ciało przed zmianami temperatur. Włókna są puste w środku, dzięki czemu tworzy się solidna bariera termoizolacyjna, która pozwala utrzymać optymalną ciepłotę ciała nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Stworzenie tak nietypowego rodzaju przędzy powoduje, że jest niezwykle lekka i idealnie nadaje się do wyprodukowania niemalże wszystkich rodzajów odzieży.

Szybkie suszenie

Włókna charakteryzuje zdolność do szybkiego wysychania. Tkanina w błyskawicznym tempie odprowadza wilgoć, tym samym zapewniając wysoki komfort użytkowania produktu. Jak wiemy, aktywność fizyczna sprzyja wzmożonej potliwości, a wilgotne ubrania w podczas treningu nie są wygodne i mile widziane. Zaopatrując się w odzież wykonaną z tego rodzaju włókna, unikniemy nieprzyjemnych i zawstydzających sytuacji.

Wyjątkowo lekka

Tkanina wykonana z tego rodzaju przędzy jest ultralekka. Jej waga jest o około 20% mniejsza od tych, które wykonano przy pomocy innych włókien, np. naturalnych lub zwierzęcych. Nosząc na sobie lżejsze elementy garderoby, każda osoba uprawiająca sport jest w stanie zwiększyć zakres ruchów, nie czując przy tym skrępowania.

Atuty:

  • Ultralekka tkanina,
  • Szybkoschnąca,
  • Wyposażona w barierę termoizolacyjną.