Materiał bezuciskowy

Zdecydowana większość z nas ceni sobie wygodę, jaką może zapewnić odpowiednio dobrana odzież. Nie lubimy tych części garderoby, które powodują obtarcia, opuchliznę, czy ogólny dyskomfort w trakcie użytkowania. Chcemy czuć się dobrze i pewnie w każdej sytuacji.

Koniec z odciśniętymi ściągaczami

Części garderoby, które zostały wykonane z materiału bezuciskowego są zdecydowanie najczęściej wybierane przez sportowców oraz osoby, które hobbystycznie podejmują aktywność fizyczną. To wszystko dlatego, że technologia, która została w nich zastosowana, pozwala na płynny obieg krwi w organizmie. Zastąpienie klasycznych gumek materiałem bezuciskowym ma na celu wyeliminowanie naporu dzianiny na ciało oraz zapobiega pojawianiu się opuchlizny, na przykład na rękach, czy nogach.

Postaw na zdrowie

Odzież, która jest wyposażona w tradycyjny, mocny ściągacz nie dość, że jest niewygodna, to może być także niezdrowa. Dla lepszego krążenia i zwiększenia naszego komfortu użytkowania produktów, warto wybierać modele, które zostały stworzone z materiału bezuciskowego.

Atuty:

  • Zwiększenie komfortu
  • Wyeliminowanie nieprzyjemnego nacisku na ciało
  • Właściwości prozdrowotne