Nilit — Tactel

Czy myślicie, że istnieje taki rodzaj przędzy, który spełni oczekiwania sportowców, a przy okazji będzie się świetnie prezentował przez długi czas? Oczywiście! Jest to Nilit, który ma właściwości termoizolacyjne i utrzymuje ciepłotę ciała nawet w ekstremalnych, ujemnych temperaturach. W procesie produkcyjnym nie stosuje się niezliczonej ilości środków chemicznych, działających niekorzystnie na środowisko naturalne. Wzbogacona o włókno Tactel tworzy niebanalną mieszankę, czego efektem jest produkt wysokiej jakości.

Funkcjonalność i estetyka w jednym

Odzież, którą stworzono z przędzy Nilit Tactel, jest niezwykle funkcjonalna — jak na sportową odzież termoaktywną przystało. Specjalne włókna Nilit umożliwiają stworzenie takich tkanin, które zapewnią maksymalną wytrzymałość, optymalne wsparcie i elastyczność. Dzięki zaawansowanej technologii kontroli wilgoci i ochronie przeciwbakteryjnej przędza jest przyjazna dla skóry. Sam materiał, dzięki różnorodnym fakturom i atrakcyjnym kolorom, przyciąga wzrok.

Komfort noszenia

Noszenie ubrań stworzonych z wykorzystaniem przędzy Tactelu wiąże się z dużym komfortem oraz poczuciem miękkości. Tkanina jest niezwykle delikatna i jednocześnie bardzo wytrzymała. Do jej zalet należy zaliczyć również szybki proces schnięcia oraz przewiewność, która wpływa na nasz poziom satysfakcji podczas noszenia ubrań.

Niezmienność

Z racji tego, iż tkanina charakteryzuje się trwałością i dobrym designem, warto wspomnieć również o tym, że materiał na długo zachowuje swój kształt oraz kolory, ciesząc nasze oczy przez bardzo długi czas. Ponadto jest łatwa w utrzymaniu czystości — drobne zabrudzenia wystarczy jedynie przetrzeć odpowiednim detergentem.

Atuty:

  • Szybkoschnąca tkanina
  • Miękka w dotyku
  • Antyalergiczna
  • Łatwa w utrzymaniu czystości
  • Wytrzymała