Rear Belt

Odzież termoaktywna, którą oferujemy w naszym sklepie, składa się z licznych elementów najnowszej technologii, aby móc nie tylko wyjść naprzeciw oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów, ale także pełnić swoją funkcję w trudnych i niecodziennych warunkach. Jednym z nowszych zastosowań jest Rear Belt, czyli pas tylny.

Komfort poruszania się

Rear belt to specjalny pas materiałowy, który jest jednym z ważniejszych elementów naszej odzieży termoaktywnej. Ma za zadanie podtrzymywać pośladki w szortach oraz spodniach, w taki sposób, by zapewniać komfort poruszania się podczas sportowych wyzwań. Taka odzież utrzymując stabilną pozycję pośladków, nie osuwa się przy tym w dół, co dla każdego fana sportu jest sporym ułatwieniem.

Dla każdej budowy

Wzmożona aktywność fizyczna wymaga dopracowanego stroju, który przylega do ciała, nie ograniczając przy tym naszych ruchów. Pas tylny, znajdujący się pod pośladkami, dopasowuje się do każdej budowy ciała, dbając nie tylko o aspekt wizualny, ale również o aspekt funkcjonalny. Podczas ekstremalnych wyczynów odpowiednio ułożona na ciele odzież, staje się dodatkowym atutem, a nie przeszkodą.

Wzmożona ochrona przed zimnem

Pas ma za zadanie pełnić także funkcję ochronną przed zimnem i/lub potliwością. Doświadczeni i zapaleni sportowy doskonale wiedzą, iż ubranie najlepiej spełnia swoje przeznaczenie wtedy, kiedy jest odpowiednio dopasowane i prawidłowo układa się tuż przy naszej skórze, przy jednoczesnym zachowaniu swej lekkości oraz elastyczności.

Funkcje, jakie spełnia pas tylny to przede wszystkim dbałość o odpowiednią pozycję pośladków oraz przyleganie materiału do całego ciała tak, by móc chronić nas przed niechcianymi warunkami pogodowymi, nie ograniczając tym samym pola manewru. W trosce o naszych Klientów zadbaliśmy o wszystkie cechy naszej bielizny termoaktywnej, aby spełniała oczekiwania na jak najwyższym poziomie.

Atuty:

  • Komfort poruszania się; odzież ,,nie osuwa” się w dół.
  • Lekki i elastyczny.
  • Dopasowuje się do każdej budowy ciała.