Schoeller

Przędza Schoeller jest innowacyjnym gatunkiem, pochodzącym prosto z górzystej Szwajcarii. Ten rodzaj włókna jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania i wytrzymałość.

Nie bój się — z włóknami Schoeller nie przemokniesz!

Innowacyjna technologia, którą zastosowano w przędzy Schoeller sprawia, że jest ona nieprzemakalna i zatrzymuje ciepło. Nie straszny będzie ulewny deszcz lub arktyczny wiatr, ponieważ metoda, zgodnie z którą wytworzono włókna zapewnia odpowiednią, wysoką ochronę. Po kilku minutach, tylko kałuże na górskim szlaku będą przypominać piechurom o chwilowym załamaniu pogody.

Z myślą o sportowcach

Nieprzemakalność to nie jedyna zaleta przędzy Schoeller, z której mogą skorzystać nie tylko sportowcy. Co sprawia, że jest tak innowacyjna? Z pewnością jej podwójna konstrukcja — syntetyczne włókna z zewnątrz, które gwarantują ochronę przed deszczem i mroźnym powietrzem oraz nici o charakterze funkcjonalnym od wewnątrz, których zadaniem jest szybkie odprowadzenie wilgoci.

W zgodzie z naturą

Opracowując każdy produkt i patent, firma Schoeller zawsze kładzie ogromny nacisk na zrównoważoną i odpowiedzialną produkcję. Nie inaczej jest w przypadku przędzy, która jest w pełni ekologiczna — nie tylko korzystna dla naszego ciała, ale także dla otaczającego nas środowiska!

Niespotykany komfort

Efektem pracy jest wysokiej jakości tkanina, stworzona z myślą o wygodzie osób, które ją użytkują. Przędza Schoeller charakteryzuje się trwałością, elastycznością i jest przyjazna dla naszej skóry. Swoboda ruchów i długie utrzymanie świeżości tkanin gwarantują, że jeśli raz kupisz ubrania wytworzone z tej przędzy, staniesz się jej wiernym fanem!

Atuty:

  • Nieprzemakalna, chroniąca przed wiatrem i mrozem przędza
  • Wysoka jakość i trwałość
  • Zatrzymuje ciepło
  • Przyjazna dla środowiska