Technologia 3D

Trójwymiarowa elastyczność bielizny BODYDRY oznacza maksymalny poziom komfortu i doskonałe dopasowanie do ciała. Zastosowanie tkaniny, która jest rozciągliwa we wszystkich kierunkach, sprawia, że materiał dostosowuje się do każdego kształtu. Dodatkowo zapobiega powstawaniu niewygodnego nadmiaru materiału i tworzeniu nieprzyjemnego ucisku na ciele.

Uniwersalny fason

Ile ludzi, tyle typów sylwetek. Bielizna BODYDRY doskonale prezentuje się na każdej z nich. Dzięki temu, że jest plastyczna, dostosowuje się do każdej figury. Nasze damskie modele przylegają do ciała, nie zniekształcając przy tym sylwetki. Z kolei męskie fasony zasługują na uznanie ze względu na to, że nie uciskają i nie powodują uczucia dyskomfortu w żadnej partii ciała.

Druga skóra

Bielizna to element odzieży, który powinien być możliwie jak najmniej wyczuwalny. Właśnie z tym założeniem zaprojektowaliśmy nasze produkty. Naszym priorytetem jest to, by użytkownik, miał poczucie, że bielizna termoaktywna to jego druga skóra. Second skin nie zaburza harmonii, doskonale dostosowuje się do kształtu ciała oraz do procesów zachodzących w nim podczas wysiłku.

W Twoim rytmie

Bielizna termoaktywna z technologią 3D świetnie spisuje się w każdym rodzaju aktywności fizycznej. Cieszy się popularnością wśród alpinistów, biegaczy, jak i motocyklistów. Wybierają ją również przedstawiciele zawodów związanych z ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Dlaczego nasza bielizna zyskała tak szerokie grono sympatyków? Ponieważ jej krój oparty na technologii 3D umożliwia korzystanie z niej w każdych warunkach. Dodatkowo idealnie przylega do ciała, tworząc efekt drugiej skóry (second skin) i nie ogranicza ruchów. Znajdzie zastosowanie zarówno podczas jazdy na motorze, jak i w trakcie wymagającego ultramaratonu.

Atuty

  • Elastyczność i dopasowanie do każdego stylu sylwetki
  • Idealnie przylega do ciała, tworząc efekt drugiej skóry (second skin)
  • Nie ogranicza ruchów i nie uwiera