Bodydry Dhaulagiri

Nowość w naszej ofercie. Model ten łączy wojskowy styl, nowoczesne technologie oraz niepowtarzalny design. Jest najlepszym wyborem dla aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ w zależności od potrzeb mamy możliwość używania bluzy, która zakończona jest kominiarką bądź bandaną. Rękawy zostały zakończone specjalnie zaprojektowanym otworem na kciuk, który zapobiega wydostawaniu się ciepła oraz zwiększa swobodę ruchów.

Sam materiał chroni przed wiatrem oraz przegrzaniem ciała podczas intensywnych treningów. Kolekcja stworzona jest ze specjalnie dobranych tkanin, utrzymujących naturalną temperaturę ciała, nie dopuszczając do jego wychłodzenia.

Projektując ten model natchnienia szukaliśmy w Himalajach i nie przez przypadek nazwa kolekcji została zaczerpnięta od masywu górskiego Dhaulagiri – gdyż właśnie wokół Białej Góry prowadzi trasa trekkingowa, uchodząca za jedną z najbardziej wymagających. A właśnie ta kolekcja to najlepszy wybór dla entuzjastów sportów, kochających ciężki wysiłek i wyzwania. Ta unikalna konstrukcja – łącząca bluzę z kapturem albo bluzę z bandaną – zapewnia najlepszy komfort fanom trekkingu, jazdy na rowerze, snowboardzie czy nartach.

Już nigdy nie zapomnisz o swojej kominiarce – teraz jest ona połączona razem z bluzą !

  • chłodzący
  • optymalny
  • ciepły
  • bardzo ciepły

Średnia Kompresja

Średnia Aktywność

Jony Srebra

Jony srebra

Body Mapping

Body mapping

Bikomponentalność

Bikomponentalność

Płaskie szwy

Płaskie szwy

Bezuciskowe ściągacze

Bezuciskowe ściągacze

Antyalergiczne

Antyalergiczne

Technologia 3D

Technologia 3D

Doskonała wentylacja

Doskonała wentylacja

Termoregulacja

Termoregulacja

Elementy kolekcji

Wspinaczka

Treking

Sporty motorowe

Militaria

Myślistwo i Łowiectwo

Nordic Walking

Materiał:

Poliamid 54%, Polipropylen 40%, Elastan 6%

Materiał dwuwarstwowy o doskonałym efekcie przenikania wilgoci, charakteryzuje się przy tym dużą wytrzymałością mechaniczną i jednocześnie dużą oddychalnością.

zabezpieczenie termiczne
oddychalność
szybkość schnięcia
antybakteryjność
wytrzymałość mechaniczna