Wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce

Każdego dnia mierzysz się z własnymi słabościami, sportowym wyzwaniem i ciężką pracą. Właśnie dla takich ludzi jak ty stworzyliśmy bieliznę termoaktywną Bodydry.

Każdy z produktów, który opuszcza naszą halę produkcyjną, laboratorium badawczo-rozwojowe, czy trafia do naszych ambasadorów to kolejny krok do jeszcze lepszej sportowej bielizny.

Z pewnością jesteście ciekawi, jak wygląda cały proces. Wszystkie nasze produkty są wymyślane, projektowane i produkowane w Polsce – to naszym zdaniem jest najważniejsze. Nie outsourcujemy, żadnego z etapów produkcji.

To właśnie cały proces kontrolowany na każdym kroku pozwala nam na zapewnienie pełnej jakości od samego pomysłu aż po finalny efekt.

Projektowanie

Na etapie projektowania przy tworzeniu naszej bielizny współpracują z nami naukowcy z Instytutu Włókiennictwa w Łodzi. Analizujemy mapę ciała, dobieramy odpowiedni dizajn i sploty dzianin, aby uzyskać odpowiedni efekt – tworzymy nasz przepis na idealną bieliznę sportową. Najważniejsze jest dla nas uzyskanie komfortu użytkowego i poprawa parametrów sportowych zawodników.

Produkcja

Zasada, która sprawdza się w kuchni, świetnie sprawdza się też u nas. Aby osiągnąć idealny efekt, sięgamy po najlepsze składniki i narzędzia najwyższej klasy. Dysponujemy najnowszym dostępnym parkiem maszynowym, ulokowanym w Pabianicach. W produkcji wykorzystujemy najlepsze włókna polipropylenowe, poliamidowe i poliestrowe.

Farbowanie

Kolejnym krokiem jest nadanie odpowiedniego wyglądu. Oprócz doskonałych właściwości sportowych, czuwamy również nad tą sferą. Na tym etapie nadajemy bieliźnie odpowiednie kolory w laboratorium.

Szycie

To ostatni z kroków, zanim nasze produkty zostaną spakowane i trafią na sklepowe półki. Wykorzystujemy nici i maszyny najwyższej klasy, aby dopełnić całość.
Na specjalnych maszynach typu Autolap zapewniających płaski, trwały, elastyczny szew dający komfort noszenia bielizny.

Testy w prawdziwych warunkach

Każdy z nowych modeli, trafia do naszych ambasadorów, którzy sprawdzają ich możliwości w ciężkich warunkach reżimu treningowego. Cenne informacje od razu wykorzystujemy do poprawy materiałów i kolekcji bielizny zanim trafią do pełnej produkcji.