Antyalergiczność

Wysokiej jakości tkanina, którą możesz założyć na ekstremalnie intensywny trening bez obaw, że nabawisz się podrażnień lub uczuleń. Brzmi jak marzenie? To fakt. Właśnie taka jest bielizna termoaktywna BODYDRY. Powstała z myślą o tym, abyś mógł cieszyć się maksymalną higieną podczas wysiłku fizyczngo. Możesz założyć ją bezpośrednio na ciało i w 100% skupić się na swoim treningu, bez ryzyka, że odzież podrażni Twoją skórę.

Dla wrażliwej skóry

Każda osoba, której skóra jest wrażliwa wie, jak bardzo uciążliwe bywają podrażnienia na ciele po wysiłku fizycznym. W przypadku, kiedy mamy do czynienia z nieoddychającą odzieżą sportową, ryzyko powstania odczynów alergicznych jest dużo większe niż w przypadku noszenia specjalistycznej bielizny termoaktywnej. Bielizna BODYDRY jest przyjazna dla każdego rodzaju skóry, nawet dla tej najbardziej wymagającej. Została wykonana z materiałów, które cechuje doskonała wentylacja i minimalne ryzyko rozwoju niepożądanych bakterii.

Do zadań specjalnych

Jeśli jesteś alergikiem, ale nie chcesz rezygnować z intensywnych treningów wysiłkowych, to powinieneś wybierać tylko specjalistyczną bieliznę hipoalergiczną, ponieważ przylega bezpośrednio do ciała i jest dla niego zupełnie neutralna. Nasze produkty zostały przetestowane pod tym kątem w najbardziej ekstremalnych, narażonych na nadmierną potliwość, warunkach.

Zapomnij o alergii

To specjalistyczne włókna, zawierające jony srebra, odpowiadają za utrzymanie na skórze optymalnej ilości zdrowych bakterii. Ponadto, dwuwarstwowa struktura materiału w połączeniu z niezawodnymi kanalikami powietrza powodują, że bielizna BODYDRY jest tak komfortowa w noszeniu. Co ważne – właściwości hipoalergiczne nie zmieniają się pod wpływem użytkowania, ani prania.

Atuty:

  • Doskonała dla alergików
  • Zmniejsza ryzyko uczuleń
  • Dla skór nietolerujących niskiej jakości, sztucznych tkanin