High Soft Technology

Bielizna Body Dry została dopracowana w najmniejszym szczególe, czego przykładem jest zastosowanie szwów płaskich, które niwelują otarcia, zapewniając tym samym maksymalny komfort podczas aktywności fizycznej. Mając jednak na uwadze fakt, że dobry materiał to nie wszystko, zadbaliśmy także o to, aby produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Delikatna niczym płatek śniegu

Dzianina, która została wykorzystana w przypadku tworzenia naszych produktów, zapewnia delikatność oraz ochronę przed otarciami. Całość dopasowuje się do ciała, nie krępując ruchów podczas aktywności fizycznej.

Lekka jak piórko

Przędza, z której została wykonana bielizna jest niezwykle lekka, gwarantując tym samym wygodę. Mowa tutaj o nanofibrze, która charakteryzuje się nie tylko elastycznością, ale właśnie niezwykłą miękkością i delikatnością.

Wytrzymała w każdych warunkach

Produkty stworzone z wykorzystaniem High Soft Technology, mimo tego iż charakteryzują się lekkością i delikatnością, są jednak niezwykle wytrzymałe. Idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach, nie zważając na kaprysy pogody.

Produkty te są piękne w swojej istocie – pomimo delikatności i lekkości, są na przekór wytrzymałe, charakteryzując się przy tym silnym kryciem materiału. Nie krępują ruchów i są niezwykle praktyczne – sprawdzą się zarówno przy silnych podmuchach wiatru, jak i rześkim deszczu.

Atuty:

  • Wytrzymała, trudna do zdarcia
  • Elastyczna, dopasowująca się do ciała
  • Lekka i delikatna, zapewniająca swobodę ruchów