Jony srebra: Schoeller i Prolen Yarn

Będąc aktywnym fizycznie, należy pamiętać o tym, by pozostać odpowiedzialnym. Wykonując ćwiczenia zadbajmy o komfort, który zagwarantują nam ubrania wzbogacone o jony srebra,. Hamują one rozwój niepożądanych bakterii, jednocześnie troszcząc się o nasze zdrowie. Są przyjazne dla każdego rodzaju skóry. Nosząc dobrej jakości odzież, możemy bez obaw oddać się pasji i dbać przy tym o odpowiednią higienę ciała.

Na świeżym powietrzu

Przędze Schoeller i Prolen Yarn, które zostały wzbogacone o jony srebra, zapewniają świeżość przez długi czas. Podczas intensywnego treningu, nasze ciało się poci, a ten specjalistyczny materiał ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów, hamując rozmnażanie się bakterii, roztoczy i grzybów, które je powodują. Gwarantuje, że tkaniny pozostają higienicznie świeże.

Świeżość na pierwszym miejscu

Kto chciałby móc zadbać jednocześnie o świeżość swojego ciała i ubrań? Każdy! Umiejscowienie jonów srebra na powierzchni przędzy Schoeller oraz Prolen Yarn sprawia, że tkaniny pozostają niezawodne, higieniczne i wygodniejsze w noszeniu. Są niezwykle wytrzymałe i łatwe w obyciu, a to jest przecież marzeniem każdego sportowca.

Taka sama – od zawsze na zawsze

Kolejną, bardzo ważną cechą powyższych przędz, które zostały wzbogacone o jony srebra jest ich niezmienność. Tak trwałe tkaniny odporne są na wszelkiego rodzaju zmiany — kształtu, czy też właściwości. Możemy być pewni prawidłowego działania odzieży funkcyjnej i bez obaw poddawać ją kolejnym, koniecznym zabiegom, by zawsze mogła być świeża i gotowa na kolejne wyzwania, które im postawimy.

Atuty:

  • Wspiera proces termoregulacji
  • Hamuje rozwój bakterii
  • Gwarantuje higieniczną świeżość
  • Redukuje brzydki zapach
  • Wysoka wytrzymałość