Prolen Yarn

Przędze Prolen Yarn wytwarzane są u podnórza Tatr Wysokich, w malowniczej miejscowości na Słowacji. Zostały stworzone z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz narażonych na ciężkie warunki atmosferyczne. Posiadają wiele zalet, a ich proces produkcyjny jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Nowa jakość sportu i codzienności

Odzież, którą wykonano z włókien Prolen Yarn, wspomaga efektywność naszego ciała podczas aktywności fizycznej, a użytkownicy docenią ją również podczas zwykłych czynności wykonywanych w ciągu dnia. Przędza jest biokompatybilna z tkanką ludzką i wykazuje właściwości bakteriobójcze, dzięki czemu zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Przez wielu została doceniona za niską ścieralność i zużycie materiału, zachowując swój nienaganny wygląd na długo.

Wysoka elastyczność

Przędza Prolen Yarn jest elastyczna i pozwala na maksymalną swobodę wykonywania ruchów. Jedną z jej zalet jest lekkość — wprost proporcjonalna do elastyczności, a także wytrzymałość oraz trwałość. Nawet po wielokrotnym praniu, materiał zachowuje nienaganny wygląd, ale również swoje właściwości.

Komfort termiczny

Tkanina, którą wykonano z przędzy Prolen Yarn, gwarantuje poczucie komfortu podczas aktywności fizycznych, odprowadzając kropelki potu na zewnątrz materiału i pozostawiając skórę suchą na długo. Co więcej, specjalna formuła sprawia, że tworzy się bariera izolacyjna, która chroni ciało przed zmianami temperatur.

Atuty:

  • Wytrzymała
  • Chroni przed wychłodzeniem i przegrzaniem
  • Odporna na plamy i zabrudzenia
  • Elastyczna
  • Lekka