Q-Skin

Wygoda, świeżość i higiena - to trzy główne cechy, które wyróżniają ubrania z zastosowaną technologią Q-Skin. Idealnie sprawdzają się w trakcie każdej aktywności fizycznej.

Kontrola nad potem

W trakcie dnia, a szczególnie podczas wysiłku fizycznego, nasze ciało oczyszczając się wytwarza pot. Może być on przyczyną wydzielania się nieprzyjemnego zapachu, a także dyskomfortu spowodowanego mokrymi plamami na naszym ubraniu. Technologia Q-Skin została zaprojektowana w taki sposób, aby eliminować oba problemy!

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Technologia Q-SKIN posiada wiele certyfikatów, które potwierdzają, że jest ona w 100% bezpieczna dla zdrowia i bezpieczeństwa ludzi oraz środowiska naturalnego.

Idealne do aktywności fizycznej

W technologii Q-Skin wykorzystuje się nowoczesne włókna poliamidowe z dodatkiem jonów srebra, które są aplikowane bezpośrednio w trakcie procesu przędzenia. Jony srebra w kontakcie ze skórą ograniczają wydzielanie się nieprzyjemnego zapachu potu. Ubrania stworzone przy użyciu technologii Q-Skin są niezwykle miękkie w dotyku i bardzo dobrze odprowadzają wilgoć na zewnątrz materiału, co pozwala zachować świeżość nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń na siłowni czy klasycznego joggingu!

Atuty:

  • Eliminowanie nieprzyjemnego zapachu potu
  • Bardzo dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz
  • Produkty nie tracą swoich właściwości w praniu