Właściwości antystatyczne Schoeller

Dzięki zastosowaniu technologii właściwości antystatycznych Schoeller ustanowił zupełnie nowy standard w dziedzinie ochrony przed elektryzowaniem się. Dzięki temu bielizna nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych warunkach. BODYDRY z powodzeniem od kilku lat zajmuje się produkcją termoaktywnej odzieży roboczej, która spełnia normy BHP i podwyższa jakość pracy. Bielizna o właściwościach antystatycznych dedykowana jest przede wszystkim pracownikom zawodów podwyższonego ryzyka.

STOP elektryzacji statycznej

Bielizna wykorzystująca właściwości antystatyczne Schoeller należy do kategorii bielizny technicznej. Bielizna techniczna, wyróżnia się tym, że nie tylko zapewnia wygodę i swobodę ruchów, ale też wykorzystuje specjalistyczne technologie do tego, aby zapewnić bezpieczeństwo, ochronę i najwyższy standard użytkowania. BODYDRY stosuje materiały antystatyczne, które sprawiają, że tkanina się nie elektryzuje. Innowacja ta przypadnie do gustu nie tylko klientom indywidualnym, ale przede wszystkim pewnym grupom zawodowym.

Odzież BHP

W pewnych zawodach dbałość o bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem, a odpowiednia odzież odgrywa w tej kwestii kluczową rolę. Antystatyczna bielizna robocza BODYDRY sprawdzi się np. w takich zawodach jak pracownik branży budowlanej, służb mundurowych czy mechanik przemysłowy. Przedstawiciele zawodów podwyższonego ryzyka z pewnością docenią naszą bieliznę, ze względu na fakt, iż zapewnia ona najwyższy komfort pracy oraz pozwala na bezustanne podnoszenie efektywności.

Szereg specjalistycznych i niekonwencjonalnych technologii, które nie sposób znaleźć u konkurencji, podnosi BODYDRY jako producenta na najwyższy poziom w kwestii dostarczania kompleksowych i spersonalizowanych rozwiązań. Stawiamy na rozwój w kwestii indywidualnych umiejętności sportowych, ale także rozwijanie marki, dzięki stałym podnoszeniu wydajności pracowników.

Atuty

  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Maksymalny komfort pracy
  • Najwyższa wydajność fizyczna
  • Zwiększona efektywność pracy