Nie daj się nawet największym mrozom, wybierz Bodydry Mount Everest!

Jesteśmy w szczycie sezonu zimowego, który w wielu obszarach zachwyca swoją aurą i sprzyja różnorodnym aktywnościom na świeżym powietrzu. Są takie miejsca i sporty zimowe, które wymagają od nas szczególnego przygotowania się, ze względu na swój specyficzny charakter. Jak sprostać nawet największym mrozom i nagłym zmianom pogody, by czerpać radość ze swojej pasji? My już znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie i podpowiadamy, że warto zaopatrzyć się w bieliznę termoaktywną Bodydry Mount Everest.

Im bliżej ciała, tym lepiej

Nasza bielizna termoaktywna wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, ponieważ zawiera naturalną wełnę merino pochodzącą od owiec, które żyją w ekstremalnych i zmiennych warunkach pogodowych. Ten rodzaj przędzy należy do najcieplejszych i jest naturalnym regulatorem temperatury. Fenomenalnie spełnia swoje zadanie i zapewnia ciepło, gdy jest chłodno oraz ochładza, gdy jest gorąco. Wełna merino w połączeniu z najnowszymi technologiami, stanowi świetną barierę przed powstawaniem bakterii na skórze, a także wykazuje właściwości oddychające.

Sprawi, że ją pokochasz

Liczne i nieocenione właściwości, które wykazuje przędza wykonana z wełny merynosów, nadają bieliźnie status „bardzo ciepłej”. Oznacza to, że jest ona odpowiednia do wszelkich aktywności, które są wykonywane w nieprzyjemnej, ujemnej temperaturze powietrza. Sprawdzi się nie tylko podczas ekstremalnych, górskich wypraw, ale również przy wykonywaniu typowych aktywności, np. trekkingu lub jeździe na nartach.

Kolekcja do trudnych warunków 

Kolekcja BODYDRY Mount Everest, jak sugeruje nazwa, przyda się wszędzie tam, gdzie panuje niemiłosierny mróz i konieczne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła. Wszystkie nasze produkty, od początku do końca, powstają w Polsce i poddawane są testom jakości, które sprawdzają odzież pod wieloma kątami. Nasza kolekcja zawiera zarówno górną część stroju, jak i dolną.

Produkty BODYDRY Mount Everest  zostały stworzone z myślą o osobach, które nie rezygnują z pasji do sportów zimowych oraz dla tych, którzy pracują w ujemnej temperaturze. Nasza odzież termoaktywna jest gwarancją wysokiej jakości oraz długiego czasu użytkowania.