COOLMAX, czyli maksymalne chłodzenie = rekordowe osiągnięcia

Ekstremalne sporty niewątpliwie dostarczają unikatowych doznań i satysfakcję płynącą z obserwacji progresu możliwości fizycznych. Doskonale wiemy również o tym, że podczas uprawiania Twoich ulubionych dyscyplin, komfort jest dla Ciebie czynnikiem, który maksymalizuje jakość doznań i powoduje, że kolejny raz z uśmiechem na twarzy wsiadasz na rower lub wskakujesz w sportowe buty i biegniesz przed siebie.

Jak to działa?

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dbając o Twoje wyniki, oferujemy produkty najwyższej jakości i z funkcjonalnościami, które zagwarantują Ci wygodę, jakiej szukasz.

COOLMAX to najbardziej zaawansowana technologicznie tkanina, która bezustannie oddycha i systematycznie odciąga wilgoć z ubrania. Pocenie się jest całkowicie naturalnym procesem, który zachodzi w organizmie podczas wykonywania wysiłku fizycznego, by obniżyć temperaturę ciała i by nie dochodziło do przegrzania organizmu. Ubrania z systemem COOLMAX nie mają na celu zablokowania tego cyklu, a jedynie uregulowania go i sprawienie, że będzie dla Ciebie nieodczuwalny.

Poliester, który oddycha?!

Poliester, który tworzy tę wyjątkową strukturę jest całkowicie bezpieczny i komfortowy dla ciała. Jeśli Twoja skóra nie toleruje sztucznych tkanin i właśnie w głowie zapaliła Ci się czerwona lampka, to w tym momencie chcemy zapewnić Cię, że system COOLMAX jej nie podrażni. Struktura tej tkaniny jest na tyle rzadko rozłożona, że pot zdąży odparować, zanim w ogóle go poczujesz. Wynika z tego również kolejna przewaga nad innymi technologiami – odzież z COOLMAXem nie ma właściwości ocieplających, więc nie musisz martwić się o odparzenia. Mało zalet? Dodamy jeszcze, że jest hipoalergiczna i błyskawicznie schnie!

Wygoda od podszewki

Sporo naszych klientów temat bielizny sportowej spycha na dalszy plan, wychodząc z założenia, że to drobiazg. Ale uwaga: to, czego nie widać na pierwszy rzut oka, wcale nie jest nieistotne! To, co zakładamy na siebie w pierwszej kolejności powinno być na szczycie naszych priorytetów, jeśli chodzi o dbałość o swoje ciało podczas aktywności fizycznej.

Nie zależy nam, żebyś epatował naszymi metkami – chcemy, abyś docenił niezastąpiony komfort, jaki zapewni Ci nasza bielizna. Pamiętaj o tym, że to element garderoby, które znajduje się najbliżej ciała i ma największy wpływ na naszą wygodę, ale również zdrowie i higienę.

Komu i kiedy polecamy?

COOLMAX sprawdzi się zarówno w ekstremalnych warunkach, jak i podczas delikatnego wysiłku. Najwięcej zalet płynących z tej tkaniny odczują osoby uprawiające sporty upalnym latem, ale zda ona egzamin także w zimę, jako warstwa izolująca pod odzieżą termiczną. W naszej ofercie znajdziecie zarówno odzież z COOLMAXem dla mężczyzn jak i odzież z COOLMAXem dla kobiet.