Odzież termoaktywna przeciw komarom i kleszczom – propozycja dla wędkarzy i miłośników ASG

Upragniony sezon letni wreszcie nadszedł! Górskie szlaki, klimatyczne jeziora i leśne obszary stoją otworem przed miłośnikami spędzania wolnego czasu na łonie natury. Miesiące letnie to dla wielbicieli fauny i flory multum zalet płynących z przygód i inspirujących doznań, które oferuje sama matka natura.

W ferworze emocji, nie zapomnij jednak o wszelkich insektach, które mogą uprzykrzyć nawet najbardziej udany dzień. Przedstawimy Ci doskonały sposób na to, jak w bardzo łatwy sposób uchronić się przed komarami i kleszczami. Nasze wskazówki kierujemy do wędkarzy i miłośników ASG, ale jesteśmy pewni, że skorzysta z nich każdy pasjonat przemierzania leśnych ścieżek!

Komary

Wyobraź sobie sytuację… Jest przyjemny letni wieczór. Tylko Ty, leżak i wędka – scenariusz idealny. Zarzucasz przynętę i z zachwytem wpatrujesz się w ognisty horyzont. Ryba za rybą łapie przynętę – wszystko idzie zgodnie z planem. I w tym momencie pojawia się on. Po chwili przylatuje cała reszta szajki. Są wszędzie… Zaczynasz się denerwować. Brakuje Ci rąk do odganiania, nie mówiąc już o trzymaniu wędki. Znowu zapomniałeś wziąć sprayu na komary. Czar pryska, pakujesz się i wracasz do domu. Gdybyś w tym momencie miał ze sobą bieliznę BODYDRY, to historia skończyłaby się zupełnie inaczej.

Kleszcze

Wybierasz się do lasu ze swoją ulubioną ekipą ASG. Wyzwala się w Tobie dusza prawdziwego wojownika. Doznajesz nagłego zastrzyku energii, siły i mocy. Czujesz się, jak na prawdziwej wojnie i jesteś gotowy zrobić wszystko, by pokonać przeciwnika! Niczym zawodowy komandos rzucasz się na ziemię, aby uniknąć strzału. Błyskawicznie się podnosisz i w celu schronienia się, kierujesz się w stronę największego drzewa, przemierzając po drodze ogromne połacie gęstych krzewów. W tym momencie przypominasz sobie o poście, który przeczytałeś na Facebooku BODYDRY. “Kleszcze atakują” – i nagle uświadamiasz sobie, że to Ty zaraz możesz być ofiarą!

Wśród naszych produktów znajdziecie odzież termoaktywną, która została dodatkowo wzbogacona o specjalną powłokę Anty-insekt, która stanowi doskonałą ochronę m.in. przed kleszczami, komarami, meszkami czy mrówkami oraz jest znakomitą alternatywą dla wszelkich chemicznych specyfików owadobójczych. Polecamy ją w szczególności wędkarzom, leśniczym, myśliwym, służbom mundurowym albo po prostu tym z Was, których insekty “lubią bardziej”.